.

מירב שרייבר

לימודי קונסטלציה משפחתית*

הקונסטלציה המשפחתית פרי המצאתו של ברט הלינגר, מושפעת מגישות פסיכולוגיות ותיקות כמו הגשטלט, פסיכודרמה, טיפול משפחתי, פסיכותרפיה ושמאניזם.

בבסיס השיטה אנחנו עוברים מהתמקדות בפרט, אל הלא מודע המשפחתי או המערכתי מסביב לנושא אותו חוקרים. כולנו מושפעים מגורמים בלתי מודעים העוברים אלינו מדור לדור. הקונסטלציה מגלה ומשחררת את הדינמיקה המגבילה במערכת שמנהלת את חיינו היומיומיים מתוך ההעברה הבין דורית של משפחתנו.

קונסטלציה משפחתית מביטה באהבה, ללא שפיטה, על מה שבאמת קרה ומנסה לגלות את השדה האנרגטי של המשפחה שהוביל את חברי המשפחה להתנהג בדרך מסוימת ולהשיב את הסדר, השקט והריפוי למבנה המשפחתי – ריפוי המשפיע על כל חברי המשפחה הנוכחים, על אלו שהיו ועל אלו שעתידים להיוולד.

הקורסים הבאים:

מודולת נושאים בראי הקונסטלציה 
זום

5.4.2021

קונסטלציה בטיפול הפרטני בקליניקה

רמת השרון 
13.1.2020

קורס בסיס
?
אפריל 2021

מודולה בנושא טראומה וריפוי בראי הקונסטלציה
יפורסם בקרוב
אפריל 2021

*כל הקורסים מטעם בית הספר 'דרך הקונטלציה' של ישי גסטר.

ניתן להזמין קורס באזור מגוריכם

קצת עלי

מירב שרייבר.

תרפיסטית מוסמכת בהבעה ויצירה מאז 2001, מדריכת הורים.

מורה ומנחת קונסטלציה משפחתית מוסמכת מטעם בית הספר ללימודי קונסטלציה משפחתית מערכתית "דרך הקונסטלציה".
חברת מועצת בית הספר "דרך הקונסטלציה".

מדריכת הורים טרום לידה.

מורה למיינדפולנס ומדיטציה. תלמידה בקורס המורים של בית הספר Ridhwan להתפתחות רוחנית של המורה A.H ALMAAS.

-----------------------------------------------------------

מירב הינה אחת המטפלות המנוסות ביותר ב'דרך הקונסטלציה'! עם ניסיון קליני של קרוב ל20 שנה בעבודה עם מטופלים, משפחות ומוסדות ויחד עם הצבע המיוחד של גישת הדאימונד, מירב מביאה לקונסטלציה חוויה הולסטית, עם יכולת הקשבה ונוכחות חומלת המאפשרות למטופליה ולמערכת אליה הם שייכים להרגיש שהם בידיים רכות ויציבות כאחד. בסדנה "מהי המתנה שקיבלנו מהורינו" היא מביאה לא רק תהליכים מרתקים אלא גם תפיסה עמוקה. תפיסה שאם רק נאפשר לעצמינו לגעת בה משהו עמוק בנו יחייך. הסדנה עם מירב מבטיחה חוויה רבת רבדים לאילו שמוכנים להיפתח אל הניצוץ שבתוכם. תנו לעצמיכםן את המתנה... (ישי גסטר, מייסד בית הספר דרך הקונסטלציה ישראל)

תודה על מי שאת ומה שאת מביאה לעולם🌈💗✨ היה קורס מדהים ועוצמתי מלא דיוקים ותובנות‼️‼️‼️ ממליצה ממליצה ממליצה (מירה זלצר, מטפלת באמנות)

תודה מירב יקרה על הזכות ללמוד איתך וממך ❣️את השראה גדולה עבורי .
ותודה לחברותיי למודולה שכל אחת מכן הייתה משמעותית לי בדרכה המיוחדת .
לחיי האהבה❤️  (הדס מור, מטפלת רגשית CBT)

תודה לך מירב על קורס מדהים ,חוצה דורות ויבשות...עבורי זו תחילתה של דרך למודולות הבאות
עוד ניפגש🌟💕🌟 (ליזה קורן, יועצת ארגונית)

תודה לך אחות יקרה לדרך, שאמנית עתיקה וזוכרת את מקורותיה, אחת שיודעת ולכן יכולה לשחרר ולבטוח בלא לדעת דבר ולסמוך, על המשאבים שתמיד מצויים בשדה האישי והקולקטיבי. אהו. (מיכל גולן, מטפלת רב תחומית, ריקול הילינג, טראומה...)

היי מירב יקרה,
את קופצת לי במחשבות הרבה, אני רואה כל מיני סימנים של העבודה שלנו ביחד. הקול הפנימי שלי ממש משתנה, הרבה יותר אוהב, רך ומקבל. כבר כמעט ואין מחשבות רעות והרסניות. וכמובן שכל זה רק על קצה המזלג.

מירב יקרה.
תודה רבה היה לי מאוד חזק ומאוד משמעותי⁦❤️⁩🌟💞
תודה על ההובלה שלך המקצועית ,המכילה,והתומכת מאוד,⁦❤️⁩🌟עדיין מעבדת את זה.

מירב, אחרי כל מיפגש טיפולי איתך, אני מרגישה שאני ממש חווה תחיית המתים. הלב רך יותר, האמונה חיה יותר, יש מקום לאהבה, חוזרות הכנפיים, השמחה מבעבעת, מרגישה טעם של אושר בתוכי. העבודה שאת עושה היא ממש עבודת קודש, שולחת לך חיבוק גידול , הודיה גדולה 💓🎉💞🎊 ועוד הרבה מעבר.

מירב יקרה. נתת לי מתנה עצומה היום. אני כל כך מודה לך. מאוד מעריכה את אופן העבודה שלך - שילוב של עוצמה וקשב עמוק ודיוק ורכות. כך אני חובה.
כל הערב הראש התמלא באופן שאוכל לעבוד. זו תהייה שמלווה אותי שנים ואחרי המפגש עמך, יש בהירות. איך אפשר להודות על מתנה עצומה כזו?

 

 

יצירת קשר

מוזמנים לפנות אלי:

מירב 054-5908590
מייל:
 meirav.schreiber@gmail.com 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.