טיפול רגשי

כל בן אדם הוא אינדיבידואל ואוצר גלום. כל אדם הוא אוסף ייחודי של מראה, רגשות, תחושות ומחשבות. כל בן אדם חופשי לחיות באופן אותנטי את הפוטנציאל האנושי שלו. טיפול רגשי מאפשר לכל אדם, בכל גיל, מרחב בטוח להמשיך להתפתח ולצמוח בכל תחומי החיים, החל מגיל הילדות ועד בכלל. טיפול רגשי מתאים למגוון קשיים ואתגרי חיים כמו טראומה, קשיים חברתיים, ערך וביטחון עצמי, ייעוד, קשרים בין אישיים, זוגיות, מימוש עצמי ועוד…

שמי מירב שרייבר מטפלת רגשית משנת 2000. אני מתמחה בטיפול רגשי לילדים החל מגיל שלוש. טיפול רגשי לבני נוער. וטיפול רגשי לנשים. בהמשך תקבלו פרטים נוספים על הטיפול הרגשי.

כיצד מתנהל טיפול רגשי לילדים ומתבגרים?

 1. זוג ההורים או אחד מהם מגיע לשיחת הכרות בה אנו מדברים על הילד, המשפחה, הקשיים והמטרה.
 2. אנו מחליטים יחד על הטיפול הרגשי המתאים לכם. טיפול רגשי לילד, טיפול דיאדי, הדרכת הורים או שילוב ביניהם.
 3. הטיפול הרגשי מתחיל, ההורים ואני נמצאים בקשר רציף ועם היד על הדופק. קשר עם הבית, הגן ובי”ס.
 4. זמן הפגישה הטיפולית הנו 55 דקות.
 5. משך הטיפול תלוי במטרות שהצבנו בתחילת הטיפול ובשינויים. טיפול קצר מועד יכול להיות כ – 12 טיפולים. וטיפול ארוך מועד כשנה או יותר.
 6. הטיפול מסתיים לאחר שגם אני וגם ההורים מרגישים שהגענו למקום שבו הילד התגבר על הקושי ולהורים יש את הכלים להמשיך לבד.
 7. אני נשארת בקשר ולעתים מוסיפים מפגש חיזוק עם הילד או ההורים על פי הצורך.
 8. לאחר שיצרנו קשר, ניתן לשוב להדרכות או לטיפול גם לאחר תקופה ארוכה. ישנן משפחות וילדים שאני מלווה אותם לאורך השנים, והם מגיעים כל פעם שעולה שאלה או קושי.

מה עושים בטיפול רגשי לנשים?

בטיפול אני משלבת בין עבודת גוף והבנת הנפש. הטיפול משלב על פי הצורך אימון ומשימות בחיי היומיום, התבוננות בתחושות הגוף ועבודה איתן, תרגול מיינדפולנס ועבודת עומק פסיכולוגית של זיכרונות, טראומות, אירועים מהילדות וכו’ בטיפול הרגשי את רואה, ומבינה כיצד אירועים, דימויים והשפעות הסביבה מניעים אותך עד היום ומשפיעים על אורח החיים שלך, על מציאת זוגיות, כניסה להיריון, אמהות, טראומה ואובדן, מציאת ייעוד וקריירה, התפתחות אישית ועוד. עם ההבנה וקבלה ללא שפיטה של עצמך, מתחיל להתהוות השינוי אשר את תוצאותיו רואים ביומיום. את יותר שלווה, מאוזנת רגשית, פועלת עם הכוונה פנימית מדויקת יותר, משנה את תגובותיך לעצמך ולסביבה, וכל זאת מאפשר לך להגשים את עצמך בכל תחומי החיים.

 1. זמן הפגישה הינו 55 דקות.
 2. ניתן להיפגש גם בסקייפי.
 3. לאחר המפגש הראשוני אנו מחליטות ומתאימות יחד את תדירות הפגישות.

מירב היקרה
כאשר חיפשתי טיפול רגשי לבת שלי חיפשתי באינטרנט ואת הופעת לי ראשונה ומיד חשבתי שכדאי לנסות נראה שיש לך את זה מסתבר שהאינטואציה שלי עבדה ובגדול.
ביתי היא ילדה מדהימה וכשרונית אך מאוד רגשית והיו לה מצבי כעס שלא ידענו אך להתמודד עימם.
וכל יום מנהלת בית הספר והיועצת מתקשרים אלינו שעובר על הילדה משהו וגם ראינו זאת בבית.
מירב המדהימה פשוט קוסמת ( כמובן שכח הרצון של ביתי היה חשוב)
ואחרי כמה חודשים קיבלנו ילדה חדשה בוגרת ומדהימה.
כשאני נכנסת לבית הספר המחמאות על השינוי שחל בילדתי הם גדולות ותודות לך מירב למדנו אך לאהוב מחדש להרגיש והרבה יותר להיות שם
בטוחה אני שתמיד את כאן בשבילנו מירב תודה על הזכות להכירך משפחת ניסים. ראשל”צ
משפחת ניסים
אני כ״כ נהנת לקרוא את מה שאת כותבת. זה נותן לי הסתכלות אחרת על הדברים, זמן להתבונן בעצמי וכוחות להמשיך. תודה רבה על המילים הטובות והעצות החכמות.
חופית