קורסים

הקורסים שלי מושתתים על ידע וניסיון רב ומאפשרים לכם כר למידה בקבוצה אינטימית ובאווירה בייתית.

הקורסים קצרי מועד ומתאימים לאורח החיים האינטנסיבי שלכם.

בכל קורס משולבים גם ידע פרונטאלי וגם התנסות וחוויה.

יצירת קשר עם הילד שבבטן

זמן היריון – הקורס שמתאים בדיוק לך בתקופת ההיריון החל מרגע ההתעברות. בואי לקחת זמן לעצמך ולילד שלך. למדי דרכים יצירתיות ומוכחות מדעית ליצירת קשר עם העובר ולתמיכה בהתפתחות הרגשית והקוגניטיבית שלו. בואי לקחת זמן לעצמך להירגע מהמתחים והחרדות מהיריון לידה והורות. בקורס תמצאי את הקול ההורי שלך ואת הזוגיות שמשתנה עם המשפחה המתרחבת.

לפרטים והרשמה

לימודי קונסטלציה משפחתית מערכתית

אני מורה בבית הספר דרך הקונסטלציה של ישי גסטר. כל הקורסים בקונסטלציה משפחתית מערכתית שאני מעבירה הנם חלק מתוכנית ההכשרה של בית הספר הכוללת 4 מודולות, כלומר קורסים בני 10 מפגשים כל אחד. בסיום כל מודולה מקבלים תעודה מטעם בית הספר דרך הקונסטלציה.

הקורס קונסטלציה משפחתית מיועד בעיקרו למטפלים אך גם למי שרוצה ללמוד ולהכיר את הגישה הזו, או לעבור תהליך מעמיק תוך כדי למידה והבנת עקרונות האהבה של הקונסטלציה על פי ברט הלינגר.

הקורס מכשיר אתכם לעבוד עם הכלי המרתק הזה שהגה ברט הלינגר ובו אנו מוצאים את השורש של כל בעיה במרחב הפנומנולוגי של השדה המשפחתי. הכלי הזה משחרר, ומביא תובנות מיידיות ומרפאות.

מדי שנה אני מפרסמת היכן אני פותחת קורסים ברחבי הארץ

לכל הפרטים ניתן ללחוץ על הקישור הזה בלחיצה כאן 

הקורסים שאני מעבירה – קורס בסיס, קורס הטיפול הפרטני בקליניקה, קורס טראומה בראי הקונסטלציה המשפחתית וקורס מנחי קונסטלציה קולקטיבית יחד עם ישי גסטר.

לפרטים נוספים בלחיצה פה

ניתן להזמין קורס לאזור מגוריכם.

סדנה חוויתית או טיפול אחד על אחד.

מירב 054-5908590

לפרטים והרשמה