השקעה ששווה חיים

מתי היתה הפעם הראשונה שחשבתם שאתם רוצים להיות הורים? איך חשבתם זאת? דמיינתם את עצמכם כאבא? כאמא? ראיתם את עצמכם משחקים עם ילדכם? פנטזתם מה תעשו עם הילד, איך הוא או היא יראו?  האם המחשבה להפוך להורים הופיעה יחד או כל אחד לחוד בטווח זמן אחר?

האם אתם יודעים שמרגע שהמחשבה על ילדכם הופיעה הפכתם להורים?

האם ידעתם שאתם בהיריון עוד לפני שבדקתם? האם היו לכם תחושות מיוחדות ביום ההתעברות? נסו לשחזר, להיזכר בחלומות מיוחדים, במפגשים, קולות, ריחות, תחושות, משהו יוצא דופן שהתרחש סביב אירוע ההתעברות. האם היה זה מפגש אהבה שונה מהרגיל?

האם אתם יודעים שברגע ההתעברות אתם כבר הורים?

מה אהבתם לעשות בזמן ההיריון? איפה העברתם את זמנכם? על מה דיברתם? לאיזו מוסיקה האזנתם? מה אכלתם? באיזה מצב רגשי העברתם את חודשי ההיריון? מי היה קרוב אליכם ואל בטנכם בתקופת ההיריון?

האם ידעתם שהעובר שלכם שומע, רואה, טועם, חש וחי אתכם כבן אדם לכל דבר?

אתם מבינים כמה זמן אתם כבר הורים ולא ידעתם?

איזה יופי! אתם כבר הורים!!!

לא צריך לחכות שהילד ייוולד. לא צריך להמתין בכדי שייצא מהבטן, להיווכח שאתם אכן אביו ואמו. לא צריך יותר להילחץ ולעשות הכל ברגע האחרון. יש לכם יותר מתשעה חודשים להתנסות בתחושה הנפלאה של הורות. אתם יכולים כבר לפני ההתעברות ליצור קשר  עם ילדכם. אתם יכולים לספר לו על החיים שיהיו לו במחיצתכם, ובאותה מידה לברר עם עצמכם באילו תנאים אתם רוצים לגדל אותו. בזמן ההתעברות המיוחלת יש לכם אפשרות עצומה להזמין את ילדכם באהבה שאתם מתנים זה עם זה. אהבתכם תהיה למצע רך ותומך לילד שינחת ברחמה של אמו. ובמשך תשעת חודשי ההיריון אין סוף ליצירתיות שלכם כהורים לתת לילד שכבר נמצא, גדל במהירות וממתין גם הוא להכירכם. אתם יכולים להקריא לו ספרים שחשובים לכם, לתאר לו את יופי הטבע שסביבכם, לספר לו מה אתם עושים, היכן אתם גרים, מה סדר היום שלכם ולאיזו משפחה הוא עומד להצטרף. כן. כן. זה לא בכאילו וזה לא רוחני. הילד שלכם יוצר עמכם קשר ואתם עמו וקשר זה ימשיך גם לאחר הלידה. הפוטנציאל האנושי, הרגשי, מנטלי של ילדכם גדל כאשר אתם משקיעים בו כבר בהיווצרו.

עכשיו לשאלה הגדולה מכולן.

אם כל מה שכתוב פה נכון ומוכח ע”י פסיכולוגים ואנשי מדע. אם היום יודעים כמה אתם משפיעים כהורים על הפוטנציאל הנוירולוגי, פסיכולוגי של ילדכם עוד לפני ההתעברות – ומעבר לגנטיקה ישנה אפשרות אין סופית לפתח יכולות בילדכם….

מה הייתם עושים?