טיפול רגשי לנשים וגברים

אם את קוראת את השורות האלו, כנראה שהגיע הרגע הזה. אלי הוא הגיע לפני חמש עשרה שנה כשהתחלתי להרגיש שמשהו לא מסתדר לי. הרגשתי שאני חוזרת על התנהגויות שגורמות לי סבל, שאני חושבת מחשבות שמורידות את הערך העצמי שלי, שאני לא מצליחה לממש את הזוגיות שאני רוצה, את העבודה שעושה לי טוב, את היחסים שלי עם הורי ואת החלומות שלי לגבי החיים. אז עצרתי. והתחלתי לטפל בעצמי.

כשהרגע הזה מגיע, הוא יכול להרגיש זוועה, והוא יכול להרגיש גם כמו התרגשות עמוקה והקלה. סוף סוף אפשר לעצור, אחרי ששום דבר אחר כבר לא עובד, אפשר לעצור ולהתבונן פנימה. כי מבחוץ כבר אין שום ישועה. אחרי שניסית להחליף זוגיות, לשנות גישה, להחליף עבודה, להזיז את הדירה, להרוויח יותר כסף, לצאת לעוד חופשה ועדיין שום דבר לא השתנה. את מבינה שהמקום היחיד שנותר לחפש בו תשובה הוא את עצמך.

ולשם אני מלווה אותך. צעד צעד. יד ביד. עם נשימה עמוקה ומבט עדין. כי אחרי כל כך הרבה שנים שלא התבוננת בפנים זה יכול קצת להפחיד, וגם לכאוב, להעלות זכרונות, רגשות ותחושות שכדאי וצריך להבין ביחד. קודם כל מתיישבים על ספה נוחה ונושמים, ומדברים, ומקשיבים ולומדים לשאול את השאלה הסקרנית ולפגוש את ההדרכה הפנימית. ואז מתרחשים קסמים שגם המילים שאכתוב לך כאן לא יוכלו להסביר.

כשתפגשי בעצמך את המרחבים העצומים של קיומך תספרי לי את במילים שלך, מי את באמת. ויעלה חיוך, ודמעת אושר בקצה העין, ומהויות בכל מיני צבעים ומינים ירקדו בגופך. והחיים שלך אז יהפכו לזרימה אחת עם מי שאת. את והם לא נפרדים. באחדות אותנטית עמוקה ורבת שנים.

את המשמעות לחיים שלך תמצאי בעצמך והמון דברים שכבר לא צריכים ינשרו מעצמם ומה שישאר לך יהיה הכי מדויק עבורך. ואני שם מלווה, מראה את המפה, ואת הדרך את עושה. בקצב שלך, לאן שאת רוצה. אני פה, כשתהיי מוכנה לצאת למסע.

אשה במדיטציית בוקר

הטיפול הרגשי משולב בתרגול מיינדפולנס, קשב לגוף, עבודה רגשית על מבנים פסיכולוגיים, יצירת קשר טיפולי בטוח המאפשר כניסה אל מרחבים עמוקים של ה”אני”. הנשים והגברים שמגיעים לפגישות מדווחים על שינוי עמוק, מהשורש. שינוי במודעות העצמית שלהם שמשפיעה על כל תחומי החיים. השינוי מתחיל מבפנים ומתבטא בחיים שבחוץ.

בתהליך אני מזמינה אותך להביא אירוע, רגש מחשבה או התנהגות אשר אותם היית רוצה לבדוק ולהעמיק את ההבנה שלך. אנחנו “צוללים” יחד באמצעות חקירה פתוחה אל האמת של המצב, עם סקרנות, אומץ, נוכחות ועוצמה אנחנו מעיזים לגעת במקומות הכאובים, החשוכים, הלא ידועים בתת המודע.

זהו מסע מרתק בו מבינים מי אנחנו באמת ומה מפעיל אותנו. מקבלים כלים פרקטיים לקבלה ואהבה עצמית ללא תנאי ולשחרור מביקורת עצמית, אשמה, בושה וחוסר ערך.

הכלים בהם אנחנו משתמשים לקוחים מהפסיכולוגיה המערבית, הקונסטלציה המשפחתית של ברט הלינגר, סוגים שונים של מדיטציה ומיינדפולנס. כלים אלו עוזרים לנו לדעת ולהכיר את עצמנו מעבר לאישיות שלנו בכדי לחיות חיים משוחררים מכל הכבלים, חיים של פוטנציאל אנושי אינסופי.

האם את מוצאת את עצמך חושבת, מרגישה או אומרת את המשפטים הבאים:

אני לא מוצאת זוגיות
לא טוב לי בעבודה
יש לי קושי חברתי
אני בצומת דרכים
אני סובלת מחרדה
שוב פעם נפרדנו
אני לא מבינה מה לא בסדר איתי
אני רוצה יותר מהחיים
אני מחפשת משמעות עמוקה יותר לחיים שלי
יש לי הכל, אז למה אין לי בטחון עצמי?
אני כל הזמן חרדה מהעתיד
אני לא מצליחה להחליט שום דבר
אני מבולבלת
אני בדיכאון
נמאס לי
אני צריכה שינוי
אני מרגישה שמשהו כלוא שם בפנים
די כבר
אני לא מרגישה שום דבר, למה?
יש לי המון תוכניות ואני לא מצליחה לממש אותן
עצוב לי
אני עייפה מלהתרוצץ כל היום, איך יוצאים מהמרוץ הזה
אין לי זמן לכלום
אני רוצה חיים מאוזנים יותר
אני רוצה לגלות את עצמי

זה הזמן שלך לשינוי!

הקשיבו כעת למדיטציה לשחרור מהשופט הפנימי. להמשך שחרור מבית המשפט הפנימי צרו עמי קשר לפגישה אישית.

מודה על לך כל מה שאת עושה, עשית ותעשי בשבילי,
זאת היתה שנה מלאה בהכל מהכל, אבל אני שמחה שעברתי שני סשנים של טיפול בעבר והתנסתי רק בשביל לדעת שהיום אני נמצאת בטיפול שהרבה יותר מתאים לי ומוציא ממני דברים שברחתי ונמנעתי,
ולך יש חלק ענק בכל הטוב שקורה לי ויקרה לי..

אני מרגישה שזכיתי בזה שאת חלק מהחיים שלי!!

ר', מנהלת חשבונות
אני מרגישה בכללי ובזמן האחרון בפרט, שההכירות שלי איתך, זה אחד הדברים היותר טובים שקרו לי, ומשפיעים עלי לטובה, ובאמת רציתי להודות לך על כל מה שאת נותנת לי, ומה שאת בשבילי.

המפגשים שלנו כל הזמן במחשבות שלי ומלווים אותי לאורך כל הדרך, וההבנות / תובנות מופיעות פתאום בלי הודעה מוקדמת, ודברים פשוט מסתדרים .. וזה נותן תחושה טובה, הרגשה כאילו יש מישהו ששומר “מלמעלה” ומראה לי את הדרך..

השבוע זה פגש אותי בשני אירועים שונים מאוד, אבל ב”התנהלות” שלי בשניהם מאוד יכולתי לזהות את טביעת האצבע שלך.

א'
לפני שנה בתוך כל הכאוס, נחשפתי למשפט “ערכו של אדם אינו נמדד במה שהשיג בחייו, אלא במה שנתן לאחרים”.
אחרי המפגש של היום ובכלל, שמחה ומודה שיש לי אותך בחיים שלי. תודה על הכל.

מפגשים קבוצתיים להתפתחות אישית

1. העצמת התקשורת החיובית עם עצמי והסביבה
2. צמיחה בתחושת הסיפוק העצמי
3. היענות מדוייקת יותר לצרכים בחיי
4. הפחתת חרדות, כעסים ורגשות שליליים
5. הרחבת המודעות העצמית
6. העצמת תכונות של אמפתיה, הבנה, קבלה ושלווה
7. תחושת משמעות לחיים וחזון לחיים

אני מזמינה אותך להצטרף אלינו…..

  • Tired or Depressed Businesswoman Outside

זה חזק ממני…

דצמבר 21st, 2017|0 Comments

כמה פעמים הרגשת שזה פשוט חזק ממך...... "הכעס הזה חזק ממני, אני לא מצליחה להירגע", "אני יודעת שאין לי מה לחשוש, אבל החרדה הזאת, שיקרה לו משהו חזקה ממני", "אני חייבת לאכול למרות שאני כבר [...]

  • משפחה מאושרת

תודה אמא ואבא, כפי שאתם, זה מספיק

אוקטובר 13th, 2017|0 Comments

התערבבות עם ההורים למרות שתהליך הגדילה שלנו נע לעבר נפרדות ואוטונומיה זה לא קורה כל כך חלק. אנחנו לא ערים ומודעים לתהליך ואנו מגלים את תוצאותיו כשכבר גדלנו. אנו מגלים שאנו לא חיים את חיינו, לא מדברים [...]

  • Couple looking at each other

מהם יחסים אמיתיים?

אוגוסט 24th, 2017|0 Comments

כשאנחנו במערכות יחסים אנחנו מקרינים את ההיסטוריה שלנו על היחסים כאן ועכשיו. אנו רואים את השני מתוך הדעות והדפוסים שלנו במערכות היחסים המוקדמות עם אמא ואבא שלנו. אנחנו מזוהים עם היחסים שהיו לנו עם הורינו ומקרינים [...]

  • טיפול רגשי נשים

מה נותן לך משמעות לחיים?

אפריל 17th, 2017|0 Comments

לעיתים קרובות, באמצע היום, אני נעצרת לרגע של הרהורים על חיי, לאן שאני לא מביטה אני יודעת שהרגעים החשובים והמשמעותיים ביותר עבורי הם רגעים של מערכות יחסים. רגע של מבט עיניים עם בתי, רגע של [...]